Aero IMAGE s.r.o. - Fotodokumentace a klasifikace stop poškození vozidelTel.: +420 606 412 324, Web: www.vinfoto.cz
Aero IMAGE s.r.o. - Fotodokumentace a klasifikace stop poškození vozidel
  •  

 

POPIS SLUŽBY

VINFOTO je povinná fotodokumentace vozidla, která souvisí s uzavřením smlouvy na havarijní pojištění a je požadována pojišťovacími společnostmi ALLIANZ, ČSOB a UNIQA. Účelem služby je zabránit pojistným podvodům při pojišťování ojetých vozidel.

VINFOTO přesně a pravdivě dokumentuje stav vozidla pomocí digitální fotografie a současně klasifikuje automobil do pěti stupňů - podle stop jeho poškození. Pro každé poškození na vozidle je pořízena detailní fotodokumentace s podrobným popisem. K vozidlu je pořízena základní sada fotodokumentace exteriéru, interiéru, identifikačních znaků (typový štítek, ražba VIN) a značení skel. VIN je 17-místný kód, který je uznávaný na celém světě pro svou nezaměnitelnou kombinaci písmen a čísel, které automobil bezpečně identifikují. Obsahuje informace o původu každého vozidla. Je unikátním kódem automobilu, podle  kterého  je  možné vozidlo identifikovat a v případě odcizení po něm pátrat u nás i v zahraničí.

Výsledky každého VINFOTO jsou elektronickou cestou doručeny do centrály Cebia, spol. s r.o. do 24 hodin od pořízení dokumentace našimi techniky. Centrála Cebia, spol. s r.o. tyto výsledky zpracuje a odesílá potřebné informace společnosti, která službu objednala.

Sady fotodokumentace se dělí na:

snímky exteriéru (pohled čelní, pohled čelo-levý bok, pohled levý bok, pohled záď-levý bok, pohled záď, pohled záď-pravý bok, pohled čelo-pravý bok)

snímky exteriéru

snímky interiéru (pohled palubní deska, pohled interiér přední sedačky, pohled na středový tunel s mechanickým zabezpečením, pohled celkový do interiéru, pohled zavazadlový prostor)

snímky interiéru

snímky identifikačních znaků (pohled VIN ražené detail, pohled VIN ražené umístění na vozidle, pohled typový štítek detail, pohled typový štítek umístění na vozidle)

snímky identifikačních znaků

snímky značení skel (pohled na značení na čelním skle, pohled na značení na zadním skle)

snímky značení skel

snímky stop poškození vozidla (pro každé poškození je detailní pohled na poškození, pro lepší identifikace se provádí z několika různých úhlů, a pohled na umístění poškození na vozidle).

snímky stop poškození vozidla

 

Hodnocení stop poškození vozidla - pravidla klasifikace vozidla:


1   Bez viditelného poškození - na vozidle nebyly nalezeny žádné stopy poškození karoserie ani poškození skel vozidla.
2   Drobná poškození skel vozidla - na vozidle bylo nalezeno pouze poškození skel.
3   Drobná poškození mimo poškození skel - na vozidle byly nalezeny pouze stopy poškození karoserie, skla vozidla byla nepoškozena.
4   Drobná poškození skel i ostatních částí vozidla - na vozidle byly nalezeny stopy poškození karoserie i poškození skel vozidla.
5   Poškození většího rozsahu - škoda zřejmě převyšuje 5% obecné ceny vozidla a nelze ji přesně specifikovat.

Na závěr každé kontroly technologií VINFOTO je klientovi pojišťovací společnosti na požádání vystaveno Osvědčení o provedení fotodokumentace vozidla technologií VINFOTO.

 
Vinfoto

Aero IMAGE s.r.o.

 

Operátor
606 412 324

Po-Čt: 900 - 1700
Pá:     900 - 1300

Mobilní pracoviště pro Prahu a střední Čechy (výjezd)

Provozovna: Praha 2, Římská 25

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies